VKontakte администратор за работа или хоби, България преки работни места

Тя е за този млад търговия Интернет ще бъдат обсъдени в тази статия. Също така в края на този пост, ние ще ви покажем как да стане администратор VKontakte.

Преди да говорим за отговорности sotsadminov VC, ние искаме да се изясни, че няма объркване: приходи в VKontakte да бъдат различни.

Има доста сайтове, които предлагат, за да печелят от факта, че за малка такса, за да направи на пръв поглед елементарни действия, които вече правят най-много потребители Vkontakte. Така например, ще ви се плаща за да се присъедини към групата, поставянето "харесва", осланям на снимачната площадка на публикации на стената му. Изглежда, че е съвсем невинен действие. Но какъв е резултатът?

Добре. За разлика от по-горе описаната съмнителни "печалба" работа администратора BK - доста сериозен и добре платена работа.

Кой е администратор на VKontakte и задълженията си

Vkontakte отговорностите Администраторските включват:

Трябва да се има предвид, че в зависимост от целите на дадена общност, изискванията за администратор Vkontakte могат да варират.

Умения VC Administrator

Широчината на отговорности и умения администратор VKontakte, както и степента на тяхната собственост, в зависимост от конкретните общности, която той води, както и задачите, които са поставени в предната част на тези общности, техните собственици - фирми или физически лица.

Ако това е забавление Public (което на рисков капитал през една голяма част), а след това. Ако собственикът на групата е малък бизнес или infobiznesmen - е съвсем друго. Ако общността е представител на VKontakte на една марка, например, голяма чуждестранна компания, то тогава има много различни цели и приоритети.

Потенциалните работодатели Vkontakte администратори

Кой се нуждае от администраторите VKontakte?

Според по-горе, става ясно, относно: sotsadminy изисква много фирми.

Например, вашият работодател може да бъде по-рано съществуващото общност, който се появява отворена позиция по някаква причина. Той също така може да бъде най-различни сайтове, които решават да се преместят активно в VKontakte. Тя може да бъде малките фирми, които работят в различни области (интернет, търговците на всички видове потребителски стоки, фирми от сектора на услугите).

Няма много области на бизнеса, за които социалните мрежи не са подходящи. Това е преди всичко на индустриално оборудване, стопански стоки, скъпоструващи предмети, които са закупени само веднъж. Ако намерите по подобна сфера, тогава има риск, че тя не работи, и той няма да бъде доволен от работата си.

Поради това, във всеки случай, до избора на работодателите администратор на свободна практика трябва да се подхожда умишлено.

Нивото на плащане Vkontakte администратори

Каква заплата от администратора VKontakte?

В действителност, няма нито един отговор. Точно както и в други професии, плащане зависи от вашата квалификация, опит, обхвата на изпълняваните задачи, броят на работните часове на ден. И, разбира се, от това колко добре знаете как да преговаря с работодателите при благоприятни условия.

администратор VKontakte, завършил курса (вж. по-долу), могат да отговарят на условията за плащане в размер на 200-300 рубли на час. Освен това, нивото на плащанията може да нарасне значително.

Кой може да се превърне в успешен sotsadminom на VC?

За кого работата е най-подходящ администратор VKontakte?

Честно казано: за много хора. Но не за всички.

Професия администратор VKontakte е много подходяща за тези, които не искат да зависят от работата в офиса. То може да бъде свободна практика, млади майки, както и тези, които искат да получат повече кариера като резервен вариант или на непълен работен ден.

Вземете друг поглед към изискванията за sotsadminam и си задайте въпроса:

Ако някой от вас се притесняват от тези въпроси, а след това на администратор професия VC - не за вас.

Как да се научите на професия администратор VKontakte?

Ако отговорът ви е "Да!", Тогава най-добре е да се свържете с най-големите в RuNet специализиран център за обучение Наталия Odegova "1day1step", което всъщност е ангажиран в преподаването Vkontakte администратори.

Всеки, който успешно е преминал курса се издава Vkontakte администратори в сертификата за учебен център "1day1step". Обикновено на курса, студентите са клиенти още по време на обучението. Но във всеки случай, всички сертифицирани администратори Vkontakte получат възможност да поставите вашите контакти на специален уебсайт, където работодателите търсят самите администратори. И, като правило, исканията от работодатели е по-голяма от наличните в момента за рисков администраторите.

Отидете на страницата на центъра за обучение "1day1step". запишете за обучение, както и - Ви пожелаваме успешна кариера администратор VKontakte!